Визнання

Who's Who Legal, відоме щорічне міжнародне видання, що виходить під егідою Міжнародної асоціації юристів, відзначило в 2010 році Олену Кібенко як фахівця в сфері міжнародної торгівлі та митного права.
За даними міжнародного рейтингового агентства Best Lawyers Олену Кібенко  зараховано до top-list найкращих юристів згідно з результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2018. Керуючого партнера ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери» котрий рік поспіль названо в лавах провідних юристів країни в сфері корпоративного права, злиттів і поглинань, конкурентного/антимонопольного права, арбітражу та медіації, судової практики.
Досягнення ЮФ "Кібенко, Оніка і партнери" за 2014 рік отримали високу оцінку експертів щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2014 (ULF) видавництва «Юридична практика». Олена Кібенко традиційно названа між провідних спеціалістів України в галузі корпоративного права, а Ярослава Оніка - в галузі земельного права. Експерти видання зазначили, що ЮФ "Кібенко, Оніка і партнери" посідає провідні позиції на ринку Східної України і є одним з визнаних юридичних радників регіону
За версією дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України - 2017», опублікованого виданням «Юридична Газета», Олена Кібенко визнана одним з провідних юристів України. Керуючий партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і парнери» увійшла ­­до числа лідерів в галузі корпоративного права та M&A і була рекомендована клієнтами та експертами як один з найкращих юристів на 2017 рік.  
Щорічне видання «50 провідних юридичних фірм Україны» у 2009 році зарахувало Олену Кібенко до числа 25 провідних юристів України.
Олену Кібенко визнано найкращим українським юристом 2011 року за версією провідного міжнародного видання World Finance.
У 2016 році ЮФ "Кібенко, Оніка і партнери" традиційно увійшла до числа 50 провідних національних юридичних фірм України згідно з даними щорічного дослідження юридичного ринку "ТОП-50 провідних юридичних фірм України 2016 року", організованого газетою "Юридична практика" спільно з Видавничим домом "Коммерсантъ -Україна". Крім того, уже кілька років поспіль фірма входить до числа провідних регіональних юридичних фірм України, стабільно посідаючи другу позицію в рейтинзі юрфірм міста Харкова.  
Юридична фірма "Кібенко, Оніка і партнери" стала володарем престижної нагороди - "Юридична премія 2012". За оцінками номінаційної комісії "Юридичної премії"  фірму визнано переможцем у номінації "Юридична фірма - відкриття року".
ЮФ "Кібенко, Оніка і партнери" увійшла до числа найкращих юридичних компаній в галузі нерухомості й АПК, в телекомунікаційній сфері та IT, а також в сфері цінних паперів, отримавши високе визнання в Рейтингу юридичних компаній - 2013, що був опублікований Всеукраїнським рейтинговим журналом «ГVардія».