Про нас

Юридичну фірму «Кібенко, Оніка і партнери» створено партнерами Оленою Кібенко та Ярославою Онікою в березні 2011 року. Сьогодні фірма об’єднує партнерів, радників та юристів, які є експертами в різних галузях права та готові надати свої знання і досвід для вирішення завдань, що постають перед нашими клієнтами.

Наші партнери та радники беруть участь в роботі експертних і суспільних рад міністерств, інших центральних державних органів та законопроектній роботі, ведуть наукові дослідження та викладають право в провідних вищих навчальних закладах України, а також за кордоном. Саме тому ми перші дізнаємось про перспективні зміни в законодавстві, що дозволяє знаходити новаторські та максимально ефективні рішення в багатьох правових ситуаціях.

Партнери ЮФ «Кібенко, Оніка та партнери» визнані міжнародними рейтингами «Best Lawyers», «Who’s Who Legal», входять до національних рейтингів ТОП-25 та ТОП-100 кращих юристів України.

Діяльність фірми базується на таких принципах:

  • Участь партнерів та консультантів фірми в наукових розробках, експертній та законопроектній роботі, що дозволяє нам не тільки знати право, але і створювати його. Ми першими дізнаємось про перспективні зміни в законодавстві та попереджуємо про це своїх клієнтів, ми лобіюємо правомірними способами законодавчі рішення, здатні позитивно вплинути на ведення бізнесу в Україні;
  • Безпосередня участь партнерів у проектах. Наші партнери не тільки отримують нові замовлення, але й особисто забезпечують їх якісне виконання.
  • Економія вартості послуг для клієнта. Максимальне зниження витрат, не пов’язаних прямо з наданням юридичних послуг, тобто клієнт оплачує тільки якісну юридичну послугу. З цією метою ми використовуємо інноваційні та гнучкі моделі побудови юридичного бізнесу, сучасні технологічні рішення.

Головний офіс фірми знаходиться у Харкові, у 2016 році відкриті представництва у Києві та Дніпрі, а для обслуговування міжнародних проектів функціонує система партнерських офісів в Великій Британії (Лондон) та на Кіпрі (Нікосія).

В партнерському офісі проходять зустрічі з представниками нашої фірми (за попередньою домовленістю), з допомогою співробітників офісу можна передати чи отримати документи, в офісі - ознайомитися з інформацією про фірму «Кібенко, Оніка та партнери».